Výši povinného ručení ovlivňují různé faktory. Jak se tedy nejlépe zorientovat mezi nabídkami pojišťoven a vybrat si povinné ručení, které pro vás bude nejvýhodnější?

Standardně je pro výpočet povinného ručení zapotřebí znát především objem motoru vozidla, jeho výkon, hmotnost a stáří. Na základě těchto a několika dalších údajů je možné s pomocí kalkulačky povinného ručení získat přehled o nabídkách pojišťoven, které by odpovídaly přímo vašemu vozidlu.

Pro výpočet nejlevnějšího povinného ručení pro Váš vůz můžete využít naši kalkulačku pro výpočet povinného ručení.

Co vám výpočet povinného ručení přinese?

Nabídek povinného ručení je velké množství. Každá pojišťovna jednak nabízí různé výše povinného ručení, ale také různé doplňkové služby. Vybrat si správnou nabídku nemusí být lehký úkol. Vlastnoruční porovnání všech nabídek by bylo časově náročné. Výpočet povinného ručení s kalkulačkou vám umožní zadat kromě standardních údajů o vás a vašem vozidle, také aktuální bonusy, které máte u své stávající pojišťovny a zahrne je do zobrazených nabídek. Díky tomu máte během chvilky k dispozici nejpřehlednější a nejvíce relevantní výsledky, které byste jinak složitým počítáním získávali dlouho a náročně. Zobrazí se vám cena povinného ručení daných pojišťoven včetně jimi nabízených doplňkových služeb, na které v rámci povinného ručení získáte nárok.

Sdílet příspěvek na: