Jaký bude ten letošní?

8788 nehod, 44 usmrcených osob, 252 těžce zraněných, 2161 lehce zraněných a hmotná škoda více než 512 miliónů korun – to byl květen roku 2016. Jaký bude na silnicích květen roku 2017?

To těžko můžeme dopředu odhadnout, ale účastníkem nehody nebo dokonce jejím viníkem se může stát každý z řidičů. A proto je nutné preventivně myslet na možné důsledky nehody, ať už je květen nebo prosinec…

…a být dobře pojištěn

Před samotnou nehodou nebo zraněním sice pojištění neochrání, ale zabrání finanční katastrofě, kterou může vážná nehoda v životě napáchat.

Mluvíme o náhradě škod na zdraví a majetku, o odškodnění za trvalé následky, zhoršené společenské uplatnění, ušlý zisk a další částky, které mohou šplhat do výše desítek miliónů.

Ano, vidíte dobře, škody mohou být klidně takto vysoké

Krokem k ochraně před finanční katastrofou je mít kvalitní povinné ručení s dostatečnými pojistnými limity. Nenechte se mýlit, není povinné ručení jako povinné ručení.

Rozdíly jsou velké, a to v kvalitě i v ceně. Úsporu na úkor výše limitů vám nikdy nedoporučíme. To by byl krok do pekel.

U nás a našeho povinného ručení nikdy neplatí přísloví: “Laciné, dvakrát placené”. A tak můžete zůstat klidní i v případě, že způsobíte nehodu s opravdu vysokou škodou.

Proveďte si nezávazné srovnání a výpočet ceny povinného ručení v našem srovnávači. Nebo nám zavolejte ZDARMA na telefonní číslo 800 223 227 a naše telefonistky s vámi celou kalkulaci provedou. Zabere to jen pár minut a zároveň vám zodpoví všechny vaše dotazy. 

PS: Víte, který den v týdnu byl loni na silnicích nejnebezpečnější? Pátky přinesly nejvíce nehod a pondělky nejvíce usmrcených osob.

Sdílet příspěvek na: