O čem to mluvíme? No přece o pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla neboli o povinném ručení.

Povinné ručení musí mít uzavřeno každý vlastník, který chce svým osobním autem, dodávkou, nákladním autem, traktorem, motorkou ba dokonce i přívěsným vozíkem jezdit po veřejných komunikacích.

POZOR!!! Více než 60 % ze 7,5 milionu pojištěných vozidel je pojištěno zbytečně draze.

Platit více, než je nutné, povinné není

Základním parametrem každého povinného ručení je výše limitů pro škody na zdraví a majetku. Tyto limity ukazují, kolik za vás pojišťovna maximálně zaplatí, pokud způsobíte svým vozidlem nějakou škodu.

Úsporu na úkor výše limitů vám nedoporučujeme, protože v případě vážné nehody byste se jednou mohli divit a vaše pojištění by nemuselo stačit na krytí škod. Levné pojištění by se tak mohlo zatraceně prodražit.

K povinnému ručení můžete za pár korun získat připojištění proti střetu se zvěří, proti kapotě potlučené od krupobití, proti rozbitému nebo prasklému sklu, proti odcizení věcí z auta a mnoho dalších.

Velmi levně si tak můžete částečně nahradit havarijní pojištění

Nejlevnější povinné ručení v našem podání znamená povinné ručení s dostatečnými limity, kvalitně nastavenými parametry a individuálně zvolenými připojištěními, které je levnější než nabízí naše konkurence.

U nás a našeho povinného ručení nikdy neplatí přísloví: Laciné, dvakrát placené.

Nabízíme kvalitu za nízkou cenu a těšíme se na vás v prostorech hypermarketu Albertu u autobusového nádraží (U Jandovky 2) ve Vyškově.

Poradit se s námi, jak neplatit zbytečně moc za kvalitní povinné ručení, můžete každý den včetně sobot a nedělí od 9 do 19 hodin.

Nebo si povinné ručení nastavte a srovnejte online rovnou přes internet zde.

Sdílet příspěvek na: